1/18/2009

Gülümseyin! Park Bravo SMILE İndirimi!

Bugün akşama doğru telefonuma Park Bravo Nine West'ten gelen bir mesaj üzerine hem bu akşam ne yapacağım hem de bir sonraki yazımın konusu belli oldu :)

"Gülümseyin! Park Bravo ve Nine West Mağazalarında 'Smile' ürünlerinde %50 + %30 indirim başladı. Sakın kaçırmayın. Keyifli alışverişler dileriz. Park Bravo Group"

Mesaj o kadar hoşuma gitti ki akşam soluğu Cevahir Park Bravo'da aldım! Hem indirimin adi 'Smile', mesajın başında da kocaman bir "Gülümseyin!", üstelik %50 + %30 indirim diyor, kaçırır mıyım hiç!

Park Bravo'nun içine girer girmez gözünüze çarpan kocaman sarı gülen suratlar da alışveriş keyfime keyif kattı doğrusu.

Aslında Park Bravo'da genelde çok da kendime göre bir şey bulamam ama bu seferki farklı oldu. Bir kere indirimden dolayı birçok şey oldukça uygundu. Bir de Cevahir'deki Park Bravo'nun içindeki koltukları kaldırıp yerine bir sürü yeni kıyafet koymuşlar içerisi dolu dolu olmuş. "Fizz" etiketli kıyafetlerden çok çok getirmişler, e ben de bu Park Bravo:Fizz'ini çok beğeniyorum.

O yüzden hiç mi hiç zorlanmadım size bu SMILE ürünlerini seçerken. Vallahi hepsi de çok içime sindi. Buyrun bakın görün inceleyin ve güle güle giyin :)

Beyaz bluz: 34 TL

Her yere giyebileceğiniz sade, hoş, güzel bir bluz. Spor veya klasik ikisine de uyabilir, size kalmış.

Gri t-shirt: 69 TL

Gri t-shirt'e gelince, şu kocaman siyah çiçeğine bayıldım! Tatlı ve farklı bir tarzı var. Kolları falan da değişik, dökümlü çok hoş duruyor.

Gelelim elbiselere...

69 TL ---------- 139 TL ----------104 TL ---------- 86 TLElbiseleri seviyorum ve sizin de sevdiğinizi biliyorum. O yüzden bol bol koydum bu yazıma :)
Gördüğünüz gibi her tarzdan elbise var Park Bravo'da. Aralarından en cok turuncu olani beğendim. Içine bir gömlek veya t-shirt ile harika görünecek. Aynisinin siyahi da var. Gri fiyonklu elbise ise Mickey Mouse tadında, çok şirin. :) Yeşil boğazlı elbise her yerde her koşulda giyebileceğiniz sade ve şık bir elbise. Siyahi, krem rengi ve turuncusu da var. Sondaki gri elbise ise daha bir formal. İşe, toplantıya, görüşmeye giderken tercih edebileceğiniz şık bir tarzı var.

Gri etek: 41 TL
Bu etek neredeyse mükemmel! Üzerindeki ufak koyu gri renkte puanları, elinizden kayıp giden kumaşı çok hoşuma gitti. Bu balon etekleri oldum olası seviyor ve hep bir tane edinmek istiyordum zaten. Bunu görünce de kaçırmayıp aldım, çok da memnunum şu anda :)
Üzerinizde cok guzel duruyor bu arada, askidakinden cok daha guzel hatta, onu da belirteyim.

Kahverengi ceket: 174 TL
Her ne kadar üstteki resimde yeşil çıkmış olsa da bu kahverengi ceketi de çok beğendim. Ortadan değil de sağdan soldan gelen fermuarları, asimetrik şeyleri seviyorum. Bu ceketin ayrıca bir de yakası hoşuma gitti ki ayrıntılı bir şekilde görmek için hemen alttaki resme bakabilirsiniz.

Bugün Park Bravo'dan daha önce olmadığım kadar çok memnun ayrıldım :)

Buyrun bu da %100 doğal artık kağıtlardan üretilmiş karton alışveriş torbaları. Hoş bir fikir ve hoş bir tasarım, değil mi? :)

Related Posts with Thumbnails