6/30/2009

Prettycool ve Duru'nun Hediyesi

IMG_0744
IMG_0746
Sevgili Prettycool, geçenlerde doğacak güzel kızının adına bir yarışma düzenlemişti. Bizden bebişinin cinsiyetini tahmin etmemizi istemişti ve doğru tahmin edenler arasında çekiliş yaparak 2 kişiye de güzel bir hediye paketi gönderecekti.

Yarışmaya katılıyormuş gibi değil ama gerçekten onun bir kızı olduğunu önceden beri hissettiğim için ben de tahminde bulundum. Ve de Prettycool yaptığı çekilişte beni seçti. Böyle çekiliş gibi olaylarda hep şanssız olduğumu düşünmüşümdür, o yüzden duyduğumda çok şaşırdım. Hediyem olan şirin mi şirin paket de dün elime ulaştı.

Paketin kutusuna tam anlamıyla bayıldım. İçinden çıkanlar; dore renkte küçük cüzdan/çanta, papaya exfoliating sabun, mini not defteri, mini highlighter kalemler, ayıcıklı anahtarlık, kırmızı oje, tatlı bir buzdolabı magneti/bardak altlığı, ıslak mendil, küçük kalpli sabunlar, Golden rose dudak ve göz kalemi.

Buradan güzel anne adayına teşekkür ediyor, kocaman öpücüklerimi ve sevgilerimi gönderiyorum. Umarım prenses kızı "Duru" sağlıklı bir şekilde doğar ve bir ömür boyu mutlu yaşar.
Related Posts with Thumbnails